Strona główna
Dzisiaj jest: 29 marca 2020
Imieniny: Wiktora, Eustachego
Najlepsi uczniowie Targówka w roku szkolnym 2014/2015 wyłonieni! (25 czerwca 2015)
Nagroda Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy "Orzeł Targówka" wręczana jest uczniom o wybitnych osiągnięciach w nauce i wzorowej postawie uczniowskiej.
Tegoroczna Gala odbyła się 23 czerwca w Teatrze Rampa.

Rozpoczęła się uroczystym wyczytaniem nazwisk uczniów nominowanych. Czterdziestka najzdolniejszych uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, została zaprezentowana na scenie.
Wśród nich znaleźli się: Karol Lewandowski – SP28, Wiktoria Lidia Urbanik – SP28, Monika Anna Sokołowska – SP52, Kamil Hartman – SP52, Aleksandra Nowina-Konopka – SP52, Jakub Rymarski – SP84, Paulina Snopek – SP114, Marcin Kacper Sokołowski – SP114, Justyna Anna Ignaczewska – SP114, Aleksandra Helena Pająk – SP114, Jadwiga Maria Kołodziej – SP275, Mieszko Jan Karbarczyk – SP277, Kinga Katarzyna Bochińska – SP277, Klaudia Piskrzyńska – SP277, Michał Muszyński – SP285, Krzysztof Zwęgliński – SP285, Julian Wiktor Kwiatkowski – SP298, Eryk Kuszneruk – SP298, Mateusz Jakub Miziołek – SP298, Elżbieta Maria Litwin – SSP11 STO, Zuzanna Werner – SSP11 STO, Rozalia Gorczyńska – SPN38, Grzegorz Bujnowski – SPN38, Aleksander Piotr Graczyk – PSP108, Jan Sałasiński – PSP108, Zuzanna Dygdoń – PSP62, Weronika Siedlecka – G141, Katarzyna Szafrańska – G142, Gabriela Sagała – G142, Dagmara Mariańska – G143, Aleksandra Piasecka – G143, Maciej Bartosz Komosa – G144, Michalina Anna Gulatowska – G144, Kamila Skomorocha – G144, Julia Konieczna – G145, Sylwia Agnieszka Girguś – G145, Aleksandra Sobczak – G145, Wiktor Żyro – GSTO, Kacper Gocłowski – XIII LO, Agnieszka Galas – XLVI LO.

Burmistrz Dzielnicy Targówek pogratulował uczniom osiągnięć, doceniając trud wszystkich, którzy przyczynili się do ich sukcesu: rodziców, wychowawców i dyrektorów.
Spośród 40 nominowanych do nagrody „Orzeł Targówka” wyłoniono 16 osób, którym została wręczona statuetka oraz upominek od sponsora – firmę IKEA:
Aleksandra Nowina-Konopka – SP52
Jakub Rymarski – SP84
Paulina Snopek – SP114
Justyna Anna Ignaczewska – SP114
Jadwiga Maria Kołodziej – SP275
Kinga Katarzyna Bochińska – SP277
Julian Wiktor Kwiatkowski – SP298
Zuzanna Werner – SSP11 STO
Weronika Siedlecka – G141
Katarzyna Szafrańska – G142
Aleksandra Piasecka – G143
Michalina Anna Gulatowska – G144
Julia Konieczna – G145
Wiktor Żyro – GSTO
Kacper Gocłowski – XIII LO
Agnieszka Galas – XLVI LO

Po części oficjalnej, wieczór uświetnił musical „Romeo i Julia” w wykonaniu uczniów zajęć międzyszkolnych, przygotowany pod kierunkiem: Pana Mariusza Czai, Pani Anny Chmielewskiej, Pani Renaty Dąbrowskiej Pani Agnieszki Kurek i Pani Katarzyny Andruszko.

W przerwie spektaklu zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć wystawę uzdolnionych plastycznie uczniów naszej Dzielnicy.
Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy wszystkim nominowanym, Orłom, aktorom i plastykom, dzięki którym ten dzień był dla Naszej Dzielnicy jednym z najważniejszych w roku.
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115