Strona główna
Dzisiaj jest: 31 marca 2020
Imieniny: Balbiny, Gwidona
miesiąc:

Komunikat w sprawie decyzji ustalających wysokość podatku na 2020 rok

W obecnej sytuacji decyzje ustalające wysokość podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego na 2020 rok będą wydawane sukcesywnie i wysyłane do podatnika za pośrednictwem Poczty Polskiej, w miarę możliwości ich realizacji.
data zamieszczenia: (25 marca 2020 r. )

Nauka z dala od szkoły – do 10 kwietnia

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej, zajęcia w stołecznych szkołach, przedszkolach i innych placówkach oświatowych pozostaną zawieszone do 10 kwietnia. Do tego czasu kształcenie ma się odbywać zdalnie.
data zamieszczenia: (24 marca 2020 r. )

Podatek od nieruchomości – odroczenie płatności lub raty

W związku z obecną sytuacją kryzysową, istnieje możliwość odroczenia terminu płatności podatku od nieruchomości lub rozłożenia jej na raty. Decyzje ustalające wysokość podatku na 2020 r. będą wydawane sukcesywnie i doręczane drogą pocztową.
data zamieszczenia: (23 marca 2020 r. )

W poniedziałki - urzędy czynne do godz. 16.00

Ograniczenie pracy urzędów będzie obowiązywało od poniedziałku, 23 marca do odwołania. Zmiana godzin pracy dotyczy wszystkich komórek urzędu miasta, które dotychczas w poniedziałki obsługiwały mieszkańców do godziny 18.00, w tym urzędów stanu cywilnego, urzędów dzielnic i delegatur Biura Administracji i Spraw Obywatelskich (BAiSO).
data zamieszczenia: (23 marca 2020 r. )

Ważne decyzje dla mieszkańców stolicy

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Rafał Trzaskowski, prezydent stolicy, poinformował o kolejnych ważnych decyzjach dla warszawiaków.
data zamieszczenia: (20 marca 2020 r. )

Wprowadzenie czasowego zakazu spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych na terenie m.st. Warszawy

Szanowni Państwo, dziś została podjęta Uchwała Rady m.st. Warszawy nr XXVIII/833/2020 wprowadzenia czasowego zakazu spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych na terenie m.st. Warszawy ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wywołanego wirusem SARS-CoV-2.
data zamieszczenia: (20 marca 2020 r. )

Nie rezygnuj z wymiany "kopciucha" - złóż wniosek zdalnie!

W związku ze zmianami w funkcjonowaniu urzędów, Warszawa wprowadza możliwość zdalnego składania wniosków o udzielenie dotacji na wymianę kotłów, palenisk na paliwo stałe albo olej opałowy.
data zamieszczenia: (20 marca 2020 r. )

Dodatkowa bonifikata dla mieszkańców

Trwa przekształcanie warszawskich gruntów. Właściciele lokali lub budynków jednorodzinnych oraz spółdzielnie mieszkaniowe otrzymali właśnie dodatkową 98- i 99-proc. bonifikatę od rocznych opłat przekształceniowych za 2019 i 2020 r. 19 marca uchwałę w tej sprawie podjęła Rada m.st. Warszawy.
data zamieszczenia: (20 marca 2020 r. )

Ostatni dzień na składanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola/szkoły w ramach prowadzonej rekrutacji!

Do 20 marca br., do godz. 16.00 można składać lub wysyłać mailem wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w szkole podstawowej. Razem z wnioskiem należy złożyć lub przesłać dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów
data zamieszczenia: (20 marca 2020 r. )

Zawieś bilet komunikacji miejskiej

Warszawianki i warszawiacy wysłuchali apelu o pozostanie w domach i tym samym ograniczenie możliwości rozpowszechniania się wirusa SARS-CoV-2. Mieszkańcy, którzy w tym czasie nie będą korzystać z komunikacji publicznej, mogą złożyć wniosek o zawieszenie biletu długookresowego.
data zamieszczenia: (19 marca 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115