Strona główna
Dzisiaj jest: 31 marca 2020
Imieniny: Balbiny, Gwidona
miesiąc:

Rekrutacja w trakcie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I w szkołach podstawowych.
data zamieszczenia: (12 marca 2020 r. )

Komunikat w sprawie obsługi mieszkańców w Urzędzie Dzielnicy Targówek

Informujemy, że obsługa mieszkańców na terenie Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbywała się będzie wyłącznie w przestrzeni WOM znajdującej się na parterze budynku
data zamieszczenia: (12 marca 2020 r. )

Tarcze na Bródnie już pod ziemią

Jeszcze rozruch i testy, a potem start – Anna i Maria są już pod ziemią. Głowice tarczy TBM, ważące 415 ton każda, zostały opuszczone do szybu startowego na stacji C21 na budowie II linii metra na Bródnie.
data zamieszczenia: (12 marca 2020 r. )

Zawieszenie działalności placówek sportowych oraz kulturalnych - komunikat

Informujemy, że w związku z koniecznością zwalczania zagrożenie związanego z wirusem COVID-19 zwanego "Koronawirusem" od jutra tj. czwartku, 12 marca 2020 roku, zostaje zawieszona działalność wszystkich placówek sportowych oraz wszystkich placówek kulturalnych (w tym domów kultury i bibliotek), działających na terenie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
data zamieszczenia: (11 marca 2020 r. )

Komunikat Urzędu Dzielnicy Targówek

Informujemy, że zgodnie z komunikatem przekazanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w dniach od 12 do 25 marca 2020 roku funkcjonowanie jednostek oświatowych zostaje czasowo ograniczone.
data zamieszczenia: (11 marca 2020 r. )

Odwołanie zaplanowanych dyskusji publicznych oraz dyżurów

Komunikat o odwołaniu zaplanowanych dyskusji publicznych oraz dyżurów z projektantami (konsultacje społeczne)
data zamieszczenia: (11 marca 2020 r. )

"Kompetencje kluczowe w opiece nad osobami starszymi" - bezpłatne warsztaty

Dzielnica Targówek i Akademia Wychowania Fizycznego zapraszają wszystkich mieszkańców Warszawy w wieku 18 – 65 lat na bezpłatne warsztaty pt. „Kompetencje kluczowe w opiece nad osobami starszymi”.
data zamieszczenia: (10 marca 2020 r. )

Pectus zagrał na Targówku

Koncert zespołu Pectus, zorganizowany z okazji Dnia Kobiet, rozgrzał publiczność zgromadzoną w Urzędzie Dzielnicy. Wszystkie panie, które odwiedziły urząd otrzymały kwiaty od przedstawicieli Rady i Zarządu Dzielnicy Targówek
data zamieszczenia: (9 marca 2020 r. )

Piąte urodziny drugiej linii metra

Już pięć lat pasażerowie Warszawskiego Transportu Publicznego mogą korzystać z drugiej linii metra. Przez ten czas na stacje linii M2 weszło ponad 186 mln osób.
data zamieszczenia: (9 marca 2020 r. )

Spotkania informacyjne zawieszone

Zarząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy informuje, że spotkania dla mieszkańców, dotyczące regulacji stanów prawnych nieruchomości zostają zawieszone. Powodem decyzji jest konieczność zachowania ostrożności w związku z doniesieniami, dotyczącymi zakażeń koronawirusem.
data zamieszczenia: (9 marca 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115