Strona główna
Dzisiaj jest: 31 marca 2020
Imieniny: Balbiny, Gwidona
miesiąc:

Informacja o XXIV Sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Informujemy, że XXIV Sesja Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zwołana w trybie nadzwyczajnym odbędzie się w dniu 5 marca 2020 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. L. Kondratowicza 20.
data zamieszczenia: (4 marca 2020 r. )

"Bezpieczni w Warszawie" – wystawa edukacyjna

Wystawę poświęconą bezpieczeństwu w transporcie obejrzało blisko pół tysiąca uczniów Szkół Podstawowych na terenie Dzielnicy Targówek
data zamieszczenia: (3 marca 2020 r. )

Zaplanuj swoją przyszłość

Od listopada 2019 r. w ośmiu szkołach podstawowych na Targówku realizowany jest projekt współfinansowany ze środków funduszy Unii Europejskich pn. "Sięgnij po więcej! – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy".
data zamieszczenia: (3 marca 2020 r. )

Nowoczesne zarządzanie zielenią w Warszawie

Warszawa wprowadza internetową inwentaryzację miejskich drzew. Serwis mapowy ułatwi zarządzanie zielenią. Można tam sprawdzić np. gatunki drzew, zasięg koron, ich kondycję i wycinki. Trwają prace nad Kartą Praw Drzew ze standardami kontroli, pielęgnacji i realizacji inwestycji w pobliżu roślin.
data zamieszczenia: (2 marca 2020 r. )

Informacje dot. Koronawirusa SARS-CoV-2

W związku z rozprzestrzenianiem się w Europie nowego koronawirusa SARS-CoV-2 (wcześniej nazywanego 2019-nCoV), wywołującego chorobę COVID-19, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami na temat wirusa na stronach instytucji odpowiedzialnych za zdrowie publiczne.
data zamieszczenia: (2 marca 2020 r. )

Komplet medali trafił na Targówek

Szesnastoletnia zawodniczka z Targówka - Zosia Dzięcioł zdobyła podczas międzynarodowych Halowych Mistrzostwach Świata VIRTUS w lekkiej atletyce, aż trzy medale
data zamieszczenia: (2 marca 2020 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115