Strona główna
Dzisiaj jest: 25 listopada 2020
Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Stowarzyszenia i organizacje kulturalne
Dom Kultury "Świt"
ul. Wysockiego 11, 03-641 Warszawa
tel.: 022 811 01 05, 811 11 09
fax: 022 811 04 24
e-mail: 
www: http://www.dkswit.com.pl
Linki:


Dom Kultury "Świt" jest instytucją kultury realizującą zadania własne Dzielnicy Warszawa Targówek w dziedzinie kultury. Działalność prowadzi od 1958 roku. Głównym zadaniem Domu Kultury jest organizowanie zróżnicowanych form działalności kulturalno-oświatowej i rekreacyjnej mającej na celu atrakcyjne i pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przez cały rok Dom Kultury "Świt" proponuje mieszkańcom naszej dzielnicy udział w licznych działaniach programowych realizowanych w ramach zajęć stałych, kursów i imprez. Głównym kryterium decydującym o kształcie oferty programowej, jest akceptacja lokalnego środowiska, mierzona jego uczestnictwem w różnego rodzaju przedsięwzięciach proponowanych przez Dom Kultury "Świt".

Pragnąc odzwierciedlić w swojej działalności różnorodne zainteresowania i preferencje kulturalne mieszkańców dzielnicy Targówek w Domu Kultury "Świt" stworzono i wyposażono wiele specjalistycznych pracowni - m.in. ceramiczną, informatyczną, plastyczną, fotograficzną, filmową, muzyczną, taneczną, modelarską a także siłownię, salę bilardową i salę prób muzycznych wraz ze studiem nagrań. Serdecznie zapraszamy!!!
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115