Strona główna
Dzisiaj jest: 16 sierpnia 2017
Imieniny: Stafana, Joachima
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Stowarzyszenia i organizacje kulturalne
Dom Kultury "Świt"
ul. Wysockiego 11, 03-641 Warszawa
tel.: 022 811 01 05, 811 11 09
fax: 022 811 04 24
e-mail: 
www: http://www.dkswit.com.pl
Linki:


Dom Kultury "Świt" jest instytucją kultury realizującą zadania własne Dzielnicy Warszawa Targówek w dziedzinie kultury. Działalność prowadzi od 1958 roku. Głównym zadaniem Domu Kultury jest organizowanie zróżnicowanych form działalności kulturalno-oświatowej i rekreacyjnej mającej na celu atrakcyjne i pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przez cały rok Dom Kultury "Świt" proponuje mieszkańcom naszej dzielnicy udział w licznych działaniach programowych realizowanych w ramach zajęć stałych, kursów i imprez. Głównym kryterium decydującym o kształcie oferty programowej, jest akceptacja lokalnego środowiska, mierzona jego uczestnictwem w różnego rodzaju przedsięwzięciach proponowanych przez Dom Kultury "Świt".

Pragnąc odzwierciedlić w swojej działalności różnorodne zainteresowania i preferencje kulturalne mieszkańców dzielnicy Targówek w Domu Kultury "Świt" stworzono i wyposażono wiele specjalistycznych pracowni - m.in. ceramiczną, informatyczną, plastyczną, fotograficzną, filmową, muzyczną, taneczną, modelarską a także siłownię, salę bilardową i salę prób muzycznych wraz ze studiem nagrań. Serdecznie zapraszamy!!!
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms