Strona główna
Dzisiaj jest: 26 kwietnia 2018
Imieniny: Marii, Marcelego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
miesiąc:
Wszechnica Edukacyjna Targówek (26 kwietnia 2018)
Serdecznie zapraszamy na wykład pt. "Wpływ diety na dolegliwości układu pokarmowego"
Projekt Erasmus w Szkole Podstawowej nr 114 (24 kwietnia 2018)
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie od września 2016 roku realizuje projekt Erasmus + pt. "Respect - a Value for a Lifetime" ("Szacunek – wartość na całe życie").
Przyjazny, zielony, nowoczesny Park Bródnowski (24 kwietnia 2018)
Jak będzie wyglądał ogród sensoryczny? Jakie propozycje zagospodarowania Parku Bródnowskiego przedstawili architekci? Tych pytań mieszkańcy Targówka nie muszą już sobie zadawać. W poniedziałkowe popołudnie podczas spotkania z mieszkańcami, członkowie Zarządu Dzielnicy: burmistrz Sławomir Antonik oraz zastępca burmistrza Grzegorz Gadecki, zaprezentowali wizualizacje modernizacji parku.
Przedsiębiorcy z Targówka dyskutowali o mediacjach i rozwiązywaniu sporów gospodarczych (23 kwietnia 2018)
Warsztat biznesowo-networkingowy, który odbył się 16 kwietnia 2018 r. w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku, zgromadził 30 przedsiębiorców z Targówka i okolic, zainteresowanych tematyką mediacji gospodarczych.
Kolejne ulice na Targówku do zmiany (20 kwietnia 2018)
Rozpoczyna się przebudowa „obwodnicy” Targówka, wiemy jak będzie w przyszłości wyglądała ulica. L. Kondratowicza, teraz szukamy projektantów ul. Pratulińskiej, Władysława Łokietka, Figara i Codziennej. Metro zmienia Warszawę.
Zapraszamy na spotkanie do Parku Bródnowskiego (19 kwietnia 2018)
Burmistrz Dzielnicy Targówek zaprasza na spotkanie do Parku Bródnowskiego. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wizualizacje zmodernizowanego Parku Bródnowskiego i ogrodu sensorycznego dla dzieci.
Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza do punktu konsultacyjnego (19 kwietnia 2018)
Wychodząc naprzeciw potrzebom warszawiaków szukających bezpłatnej pomocy z zakresu praw konsumentów nie tylko w urzędzie, ale też poza jego murami, Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza w sobotę, 21 kwietnia do centrum handlowego Galeria Północna (ul. Światowida 17).
Warszawski bon żłobkowy również dla rodzin o wyższych dochodach (19 kwietnia 2018)
W czwartek, 19 kwietnia, radni stolicy podejmą decyzję dotyczącą zwiększenia o 50 procent kryterium dochodowego przy ubieganiu się przez rodziców o warszawski bon żłobkowy. Dzięki temu z bonu będzie mogło skorzystać więcej warszawskich rodzin.
Bezpłatne badania mammograficzne (19 kwietnia 2018)
Zapraszamy mieszkanki Targówka w wieku od 50 do 69 lat (rocznik 1949-1968) na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się w dniu 7 maja
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat pt. "Startuję z własną firmą" (19 kwietnia 2018)
Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na warsztat pt. "Startuję z własną firmą", który odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. o godz. 14.00 w sali ślubów Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20.
| 1 | 2 | 3 | 4 |
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms