Strona główna
Dzisiaj jest: 18 czerwca 2018
Imieniny: Marka, Elżbiety
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 |
Dziecko w wirtualnym świecie (18 maja 2017)
W dniu 17 maja 2017r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbyła się konferencja na temat „Przeciwdziałania przemocy w Internecie w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”.
Konferencja zorganizowana została przez Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, przy współpracy z przedszkolem nr 125 „Pod Złotym Promykiem”. Konferencję otworzył Burmistrz Dzielnicy - Sławomir Antonik. W spotkaniu uczestniczyli goście z Niemiec, Finlandii, Słowenii, Francji oraz Belgii, którzy zaprezentowali realizację projektu FairkIT, prowadzonego w ramach programu Erasmus. Zagraniczni goście zaprezentowali informacje na temat funkcjonowania systemu edukacji w krajach zachodnich oraz omówili zagadnienia związane z bezpiecznym korzystaniem z mediów przez najmłodszych.
W drugiej części spotkania odbył się wykład poprowadzony przez prof. Jacka Pyżalskiego pt. „Małe dzieci a Internet – co zaszkodzi a co pomoże w rozwoju”, podczas którego poruszone zostały zagadnienia związane m.in. z zagrożeniami i korzyściami, jakie niesie korzystanie z Internetu przez dzieci w wieku przedszkolnym oraz wpływem Internetu ich rozwój.
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms