Strona główna
Dzisiaj jest: 18 czerwca 2018
Imieniny: Marka, Elżbiety
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
III edycja Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy (6 września 2017)
1 września br. rozpoczęła się kolejna III edycja Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatur za pośrednictwem elektronicznego formularza, dostępnego na stronie http://www.um.warszawa.pl/nagrodaarchitektoniczna-zgloszenia


Szanowni Państwo, Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy jest przyznawana za realizacje architektoniczne wyróżniające się wysokimi walorami funkcjonalnymi i estetycznymi.
To konkurs promujący najlepszą stołeczną architekturę. Nagradzamy i wyróżniamy twórców, których dzieła wyznaczają standardy, współtworzą przyjazną przestrzeń i prezentują europejski poziom projektowania - charakteryzujący się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim dążeniem do poprawy jakości życia w mieście i wykorzystaniem nowatorskich, zrównoważonych rozwiązań.
1 września br. rozpoczęła się kolejna, III edycja Nagrody i wraz z Oddziałem Warszawskim Stowarzyszenia Architektów Polskich, partnerem merytorycznym tego wydarzenia, serdecznie zapraszam Państwa do zgłaszania swoich kandydatur. Zgłoszenia, za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie http://www.um.warszawa.pl/nagrodaarchitektoniczna-zgloszenia, można przesyłać do 18 września br.
W dalszym etapie jury dokona nominacji w każdej kategorii, a w połowie października odbędzie się internetowe głosowanie na Nagrodę Publiczności. Następnie jury wybierze laureatów i przyzna nagrodę specjalną Grand Prix. Laureatów Nagrody poznacie Państwo 9 listopada b.r. podczas uroczystej gali.
Hanna Gronkiewicz-Waltz
Prezydent m.st. Warszawy

Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms