Strona główna
Dzisiaj jest: 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Komunikat Zarządu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (9 września 2017)
Szanowni Państwo, Mieszkańcy dzielnicy.
W związku z niekonsultowaną inicjatywą Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MSN), dotyczącą ustawienia w Parku Bródnowskim w dniu 9 września 2017 roku konstrukcji ze szklanych butelek informujemy: - w dniu wczorajszym tj. piątek 8 września 2017 r., Zarząd Dzielnicy Targówek skontaktował się z zastępcą dyrektora MSN z prośbą o wyjaśnienie idei powyższej nieplanowanej akcji.

- w związku z brakiem jakichkolwiek uzgodnień i pozwoleń ze strony Urzędu Dzielnicy Targówek, MSN zostało zobowiązane do odwołania powyższych nieuzgodnionych działań.

- informacja dot. tworzenia przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej „konstrukcji z pustych butelek” została przekazana przez Zarząd Dzielnicy Targówek władzom m.st. Warszawy, nadzorującym działalność MSN.

- Zarząd Dzielnicy Targówek stoi na stanowisku, że wszystkie działania MSN prowadzone na ternie Parku Bródnowskiego bez jakiegokolwiek powiadomienia władz dzielnicy Targówek, zarządzających Parkiem oraz bez powiadomienia Rady Programowej Parku Rzeźby, zlokalizowanego w Parku Bródnowskim, nie mogą w przyszłości mieć miejsca.

Zarząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms