Strona główna
Dzisiaj jest: 20 sierpnia 2018
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 |
Integracja biznesu na Targówku (9 lutego 2018)
Przedstawiciele firm, organizacji biznesowych oraz lokalnego samorządu spotkali się w Urzędzie Dzielnicy Targówek na konferencji, zorganizowanej w ramach Międzynarodowego Tygodnia Networkingu.

8 lutego 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek miała miejsce konferencja pt. „Rola networkingu w biznesie i rozwoju lokalnym”. Była to trzecia edycja konferencji organizowanej w ramach Międzynarodowego Tygodnia Networkingu na Targówku. W wydarzeniu wzięło udział 60 przedstawicieli firm i organizacji reprezentujących różne branże, takie jak: nieruchomości, energetyka, szkolenia, handel itp.

Celem wydarzenia była integracja lokalnego środowiska biznesowego. Każdy z uczestników miał okazją przedstawić swoją firmę lub organizację na forum wydarzenia oraz w kuluarowych rozmowach.
Konferencja rozpoczęła się od swobodnych rozmów pomiędzy uczestnikami spotkania, którzy chętnie wymieniali się wizytówkami. Po integracyjnej godzinie networkingowej, część oficjalną spotkania otworzył Sławomir Antonik – Burmistrz Dzielnicy Targówek, który przywitał zgromadzonych gości. W dalszej części spotkania odbyły się autoprezentacje zaproszonych gości oraz wykład Grzegorza Turniaka – eksperta w zakresie budowania relacji biznesowych, dotyczący różnorodności w networkingu.
Podsumowaniem konferencji była debata z udziałem oraz ekspertów i praktyków w zakresie budowania społeczności lokalnych, networkingu i rekomendacji biznesowych. W debacie wzięli udział: Sławomir Antonik – Burmistrz Dzielnicy Targówek, Wojciech Piotrowski – Dyrektor Zarządzający organizacji BNI, Piotr Konopka – współwłaściciel Biura Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej. Moderatorem konferencji był Grzegorz Turniak – Prezes Akademii Rekomendacji Sp. z o.o.

Zgodnie z tegorocznym przesłaniem Międzynarodowego Tygodnia Networkingu promującym różnorodność w biznesie, konferencja zgromadziła przedstawicieli biznesu, organizacji biznesowych oraz lokalnego samorządu w celu budowania długotrwałych i różnorodnych relacji biznesowych.

Organizatorem spotkania było Forum Przedsiębiorców na Targówku. Partnerami wydarzenia byli: organizacja Business Network International (BNI) oraz Akademia Rekomendacji Sp. z o.o.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia Forum Przedsiębiorców na Targówku. Więcej informacji pod numerem tel. 22 443 86 25 oraz e-mailem:
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms