Strona główna
Dzisiaj jest: 16 czerwca 2019
Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
| 1 | 2 | 3 | 4 |
Mikołajki w Rampie (4 grudnia 2018)
W dniu 3 grudnia w Teatrze Rampa odbyła się rodzinna impreza mikołajkowa, której organizatorem był Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Przybyłych do Teatru dzieci wraz z rodzicami powitała Małgorzata Kwiatkowska – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Spotkanie mikołajkowe było podsumowaniem całorocznej pracy w trzech placówkach wsparcia dziennego z terenu naszej dzielnicy finansowanych przez Urząd Dzielnicy Targówek, tj. Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ul. Ogińskiego, Stowarzyszenia Dzieci Targówka przy ul. Mieszka I oraz Świetlicy „Pod Aniołem” przy ul. Zamiejskiej.
Dla najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziców przygotowano wyjątkową niespodziankę - spektakl pt. "Pinokio" - wspaniałą podróż w świat dziecięcej wyobraźni. Jej bohaterem jest mały, niegrzeczny chłopiec, który pewnej nocy ma niesamowity sen, pokój chłopca zamienia się w różne krainy, a on sam staje się drewnianym pajacem i przeżywa niezwykłe przygody. W tej wędrówce od początku towarzyszy mu Gadający Świerszcz, będący jednocześnie wirtuozem skrzypiec.
Po tym wzruszającym spektaklu, przepełnionym piękną muzyką wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Na zakończenie aktorzy przebrani w stroje Mikołajów rozdali dzieciom paczki świąteczne ufundowane przez Urząd Dzielnicy Targówek.
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms