Strona główna
Dzisiaj jest: 23 kwietnia 2019
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Spektakl multimedialny "Sfery Świata" - zaproszenie (18 stycznia 2019)
Serdecznie zapraszamy na popularnonaukowy spektakl multimedialny dr Andrzeja Boczarowskiego pn. "Sfery Świata", który odbędzie się w dniu 21 stycznia 2019 r. o godz. 17:30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (ul. Kondratowicza 20).

Dr Andrzej Boczarowski na stałe związany jest z Uniwersytetem Śląskim oraz Stowarzyszeniem Delta. Z zawodu jest paleontologiem, geologiem, kustoszem muzealnym, grafikiem i programistą. Łącząc te zainteresowania, zajmuje się rekonstrukcjami kopalnych organizmów i ich środowisk naturalnych na potrzeby wydawnictw, filmu, telewizji, muzeów i parków tematycznych (m.in. projektant i współtwórca JuraParków i muzeów dotyczących prehistorii w Polsce i w innych krajach - Bałtów, Krasiejów, Solec Kujawski i w USA - Moab Giants, Moab, Utah).

Jako nauczyciel z powołania efekty swoich prac chętnie przedstawia w formie prezentacji multimedialnych. Na jego wykładach słuchacze mogą zetknąć się z najnowszymi danymi dotyczącymi ewolucji materii od powstania Wszechświata do pojawienia się człowieka.

Dwugodzinny pokaz „Sfery Świata” to jeden z najniezwyklejszych pokazów popularnonaukowych, podsumowujący całą wiedzę przyrodniczą. Odkrywający przed widzami m.in. mikro- i makrokosmos oraz cztery wymiary rzeczywistości.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 stycznia 2019 r. na adres e-mail: .
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms