Strona główna
Dzisiaj jest: 22 marca 2019
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Przedsiębiorcy dyskutowali o zarządzaniu pracownikami (11 lutego 2019)
"Zmiany w podatkach w 2019 r." były tematem przewodnim styczniowego spotkania przedsiębiorców zorganizowanym w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku.
Spotkanie przygotowane przez Urząd Dzielnicy Targówek zgromadziło 25 właścicieli lokalnych przedsiębiorstw działających na terenie dzielnicy. Podczas części biznesowej spotkania, przedstawiciele firmy Taxtoday – Dominika Kolmaga oraz Tomasz Nowak omówili zagadnienia związane z podatkiem dochodowy od osób fizycznych i prawnych.
Poruszono również problemy ważne dla inwestorów jak: rozliczanie kosztów samochodu i leasingu w działalności gospodarczej, podatek od kryptowalut, nowa stawka CIT, exit tax, danina solidarnościowa. W drugiej części spotkania odbył się warsztaty podczas których każdy przedsiębiorca mógł zaprezentować swoją firmę.

Już dzisiaj zapraszamy zainteresowanych na Forum Przedsiębiorców na Targówku, które odbędzie się 25 lutego 2019 roku o godz. 17.00 w sali ślubów Urzędu Dzielnicy Targówek. Tematem przewodnim będzie „Jak wykorzystać LinkedIn do komunikacji i pozyskiwania klientów”. Więcej informacji: 22 443 86 25 lub . Wstęp wolny!
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms