Strona główna
Dzisiaj jest: 3 kwietnia 2020
Imieniny: Ryszarda, Pankracego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Przedsiębiorcy z Targówka spotkali się online (26 marca 2020)
24 marca 2020 r. odbyło się internetowe spotkanie Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek. Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, przedsiębiorcy spotkali się "w sieci" za pośrednictwem Internetu.
W spotkaniu wzięły udział 23 osoby. Uczestnicy spotkania w jednominutowych prezentacjach przedstawili swoją firmę oraz jej obecną sytuację, związaną z wprowadzeniem stanu epidemicznego w kraju. Podczas telekonferencji Dariusz Marnic, specjalista z zakresu marketingu internetowego, podzielił się swoją wiedzą na temat wykorzystania narzędzi internetowych w biznesie. Prezentacji towarzyszyła dyskusja, podczas której specjalista odpowiadał na pytania uczestników i doradzał w podejmowanych przez nich dotychczasowych działaniach. W czasie telekonferencji uczestnicy dyskutowali o sposobach radzenia sobie z problemami, dotykającymi ich firmy oraz zastanawiali nad wspólnym wypracowaniem strategii dla prowadzenia biznesu w czasie epidemii.

Następne spotkanie Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek obędzie się 7 kwietnia 2020 r. w godz. 17.00-19.00 na platformie zoom.us. Szczegóły spotkania w linku: https://www.facebook.com/events/485369042371116/
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115