Strona główna
Dzisiaj jest: 28 listopada 2020
Imieniny: Zdzisława, Stefana, Jakuba
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
Pliki do pobrania:
Zobacz także:
Targówek Złotą Gminą na 5! (19 listopada 2020)
Targówek Złotą Gminą na 5! za dobre praktyki w obsłudze przedsiębiorców. Już po raz drugi otrzymaliśmy ten prestiżowy tytuł, to znaczy że Targówek znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych samorządów w Polsce.
Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Forum Gmin na 5! to cykliczna konferencja, połączona z ogłoszeniem wyników corocznych badań prowadzonych w Instytucie Przedsiębiorstwa, poświęconych zachowaniom przedsiębiorczym gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców. Jest to jednocześnie wydarzenie integrujące uczelnie wyższe, zajmujące się badaniem przedsiębiorczości regionalnej i lokalnej. W trakcie konferencji odbywają się dyskusje panelowe z udziałem naukowców, doktorantów i studenckich kół naukowych z uczelni wyższych o różnym profilu, m.in. ekonomicznym, pedagogicznym i przyrodniczym.

Konferencja ma na celu upowszechnienie dobrych praktyk samorządu terytorialnego w zakresie tworzenia informacji publicznej dla inwestorów i przedsiębiorców z użyciem nowoczesnych mediów. Ponadto ma ona służyć wymianie doświadczeń związanych z prowadzeniem badań naukowych dotyczących tworzenia warunków rozwoju przedsiębiorczości w polskich regionach.
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115