Strona główna
Dzisiaj jest: 23 lutego 2018
Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności z życia dzielnicy
miesiąc:
Podsumowanie konsultacji dotyczących proponowanych zmian w Parku Bródnowskim (22 lutego 2018)
W sobotę 24.02.2018 r., o godzinie 11:00 zapraszamy do Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20 na podsumowanie konsultacji, dotyczących proponowanych zmian w Parku Bródnowskim.
Zapraszamy na spotkania dyskusyjne o projektach do budżetu partycypacyjnego na rok 2019 (20 lutego 2018)
Przed nami kolejny etap budżetu partycypacyjnego 2019 - spotkania dyskusyjne, które umożliwiają prezentację pomysłów przez projektodawców lub ich przedstawicieli oraz dyskusję nad projektami pomiędzy projektodawcami, mieszkańcami, członkami Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego w dzielnicy jak również przedstawicielami urzędu dzielnicy i jednostek merytorycznych.
Ogłoszenie o wyborach kandydatów na przedstawicieli mieszkańców do Rady Seniorów (8 lutego 2018)
Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy o wyborach kandydatów na przedstawicieli mieszkańców do Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Ogłoszenie Burmistrza w sprawie informacji o kandydatach na przedstawicieli mieszkańców do Rady Seniorów (7 lutego 2018)
Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w sprawie informacji o kandydatach na przedstawicieli mieszkańców do Rady Seniorów Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Komunikat dot. wstępnej koncepcji zagospodarowania przestrzennego Parku Bródnowskiego (5 lutego 2018)
Zarząd Dzielnicy dziękuje za wszystkie głosy mieszkańców, dot. wstępnej koncepcji zagospodarowania przestrzennego Parku Bródnowskiego, przekazane podczas konsultacji.
Będzie metro na Bródnie (2 lutego 2018)
Wykonawca metra na Targówku poszukiwany – trzy kolejne stacje metra i prawie cztery kilometry trasy połączą Bródno z centrum Warszawy. Właśnie ogłoszony został przetarg na budowę.
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms