Strona główna
Dzisiaj jest: 26 kwietnia 2018
Imieniny: Marii, Marcelego
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności z życia dzielnicy
miesiąc:
Przyjazny, zielony, nowoczesny Park Bródnowski (24 kwietnia 2018)
Jak będzie wyglądał ogród sensoryczny? Jakie propozycje zagospodarowania Parku Bródnowskiego przedstawili architekci? Tych pytań mieszkańcy Targówka nie muszą już sobie zadawać. W poniedziałkowe popołudnie podczas spotkania z mieszkańcami, członkowie Zarządu Dzielnicy: burmistrz Sławomir Antonik oraz zastępca burmistrza Grzegorz Gadecki, zaprezentowali wizualizacje modernizacji parku.
Zapraszamy na spotkanie do Parku Bródnowskiego (19 kwietnia 2018)
Burmistrz Dzielnicy Targówek zaprasza na spotkanie do Parku Bródnowskiego. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wizualizacje zmodernizowanego Parku Bródnowskiego i ogrodu sensorycznego dla dzieci.
Przemiana "obwodnicy" Targówka (zobacz film) (18 kwietnia 2018)
Nowe chodniki, droga dla rowerów, miejsca postojowe, drzewa i krzewy, mała architektura – ulice M. Ossowskiego, Handlowa i Myszkowska zmienią się nie do poznania. Dziś podpisano umowę na ich przebudowę.
Zakaz sprzedaży alkoholu od 23.00 do 6.00 – nowa inicjatywa Zarządu i Rady Dzielnicy Targówek (obejrzyj wywiad) (12 kwietnia 2018)
Zarząd Dzielnicy Targówek przyjął stanowisko o zakazie sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych od 23.00 do 6.00 rano. Inicjatywę poparła również Rada Dzielnicy Targówek.
Dochód ze Świątecznej Eko Pomocy przekazany (11 kwietnia 2018)
Dochód z akcji charytatywnej „Świąteczna Eko Pomoc”, która odbyła się 9 grudnia 2017 r., wyniósł ponad 10 tys. złotych. Został on przekazany seniorom z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z oddziału rejonowego Targówek.
Dni Zdrowia na Targówku (obejrzyj film) (6 kwietnia 2018)
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Dniach Zdrowia na Targówku, które odbędą się w dniach 10 - 12 kwietnia 2018 r.
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms