Strona główna
Dzisiaj jest: 22 marca 2019
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności z życia dzielnicy
miesiąc:
Metro na Targówku – testują, aż dymi! (20 marca 2019)
Pociąg na nowym odcinku metra już jeździ – wprawdzie nie zabiera pasażerów, ale zbiera cenne dane. Ale to nie jedyne testy, jakie przed uruchomieniem nowych stacji metra odbywają się na wschodnim odcinku.
Komunikat dla rolników i pszczelarzy (14 marca 2019)
W związku z wystąpieniem Przewodniczącego Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Jarosława Sachajko, zwracamy się z prośbą do rolników i pszczelarzy o zajęcie stanowiska
Więcej linii na Bródnie (12 marca 2019)
Na Bródnie rozpoczęła się budowa II linii metra. Stołeczny ratusz cały czas monitoruje sytuację po wdrożeniu nowej organizacji ruchu. Wkrótce wprowadzone zostaną pierwsze korekty. Od poniedziałku, 18 marca, uruchomiona zostanie nowa linia 327 i ułatwione dojście do przystanków tramwajowych.
Nowoczesna szkoła przy Gilarskiej (obejrzyj film) (11 marca 2019)
Do września 2020 roku powstanie nowoczesna szkoła przy ulicy Gilarskiej. Umowę na wykonanie kompleksu oświatowego z firmą IDS-BUD podpisali: Rafał Trzaskowski - Prezydent m.st. Warszawy oraz Sławomir Antonik - Burmistrz Dzielnicy Targówek.
Będzie nowa szkoła podstawowa na Targówku (11 marca 2019)
Przy ulicy Gilarskiej powstanie nowoczesny kompleks oświatowy dla blisko 1000 uczniów. Władze Warszawy podpisały umowę na budowę szkoły podstawowej. Pierwszy dzwonek zabrzmi już we wrześniu 2020 r.
Komunikat Lasów Państwowych (1 marca 2019)
W związku z dużym zainteresowaniem społecznym dotyczącym prac gospodarczych, a w szczególności wycinki drzew na terenach lasów administrowanych przez naszą jednostkę, Lasy Miejskie — Warszawa informują, że przystępują do kontynuacji prac związanych z wycinką drzew na terenie Lasu Bródnowskiego.
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms