Strona główna
Dzisiaj jest: 16 czerwca 2019
Imieniny: Aliny, Anety, Benona
miesiąc:

Foodsharing na Bródnie. Zmień przyzwyczajenia - nie marnuj jedzenia.

W dniu 12.06.2019 r. z inicjatywy Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek przy współpracy Biblioteki Publicznej Dzielnicy Targówek i Środowiskowego Domu Samopomocy powstał kolejny punkt Jadłodzielni na Targówku, tym razem na Bródnie.
data zamieszczenia: (14 czerwca 2019 r. )

"Kiedy Bródno było Grodem" Piknik Średniowieczny - zaproszenie

Po raz kolejny zapraszamy na podróż w czasie. Rodzinny piknik edukacyjny w lesie Bródnowskim to jedyna w roku okazja zobaczyć, usłyszeć i poczuć jak żyli udzie 1000 lat temu!
data zamieszczenia: (14 czerwca 2019 r. )

Największy w Polsce festiwal ekologii nadchodzi – startuje "Warszawa w kwiatach i zieleni"

Pół tysiąca kwiatów oraz kilka tysięcy nasion trafi do chętnych w ramach Rowerowego Rozdania Roślin. Przez cały czerwiec w różnych miejscach Warszawy pojawiać się będzie dostawczy rower, z którego będzie można zupełnie za darmo zaadoptować kwiaty do ogródka czy na balkon.
data zamieszczenia: (14 czerwca 2019 r. )

Warszawski Miesiąc Recyklingu i zaproszenie na Ekopiknik

5 czerwca 2019 r. został oficjalnie zainaugurowany Warszawski Miesiąc Recyklingu (WMR) podczas którego odbędzie się cykl wydarzeń informacyjno-edukacyjnych skierowanych do różnych grup odbiorców.
data zamieszczenia: (14 czerwca 2019 r. )

Realizacja budżetu Warszawy w 2018 roku

Rozbudowa II linii metra, budowa szkół, przedszkoli i żłobków oraz modernizacje dróg, to najbardziej strategiczne inwestycje w 2018 r. Stołeczni radni zdecydują o zatwierdzeniu sprawozdania i udzieleniu prezydentowi stolicy absolutorium z wykonania budżetu m.st. Warszawy za 2018 rok.
data zamieszczenia: (14 czerwca 2019 r. )

Aktywni na Targówku w 2019 roku

Informacja dotycząca odwołanych zajęć w dniu 14 czerwca 2019 r.
data zamieszczenia: (14 czerwca 2019 r. )

Częstsze mycie warszawskich ulic

Zamiatarki i zmywarki nocą z 10 na 11 czerwca wysprzątały główne ulice Warszawy. W ramach programu walki ze smogiem stolica przeznaczyła dodatkowe środki na częstsze mycie 600 km arterii. Regularne zabiegi pozwolą polepszyć jakość powietrza.
data zamieszczenia: (12 czerwca 2019 r. )

Trzy tony ekologii! (obejrzyj film)

Rodzinny Piknik Ekologiczny zorganizowany w minioną niedzielę odwiedziło wielu mieszkańców Targówka. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, takich jak: pokazy baniek mydlanych, przejażdżki na kucykach oraz dmuchane zamki. Dorośli w zamian za zużyty sprzęt elektroniczny mogli otrzymać sadzonki ziół oraz kwiatów.
data zamieszczenia: (12 czerwca 2019 r. )

Antyterroryści na ćwiczeniach

We wtorek, 11 czerwca w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa Kuli przy ul Oszmiańskiej 23/25 w Warszawie zaplanowano ćwiczenia antyterrorystyczne, mające na celu sprawdzenie bezpieczeństwa w placówkach oświatowych.
data zamieszczenia: (11 czerwca 2019 r. )

Uwaga upały

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o upałach, jakie wystąpią w Warszawie i województwie mazowieckim od 10 do 12 czerwca. IMiGW prognozuje temperaturę do 32°C.
data zamieszczenia: (10 czerwca 2019 r. )
| 1 | 2 | 3 |
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
banner_sms