Strona główna
Dzisiaj jest: 22 października 2019
Imieniny: Filipa, Salomei, Haliszki
miesiąc:

Budowa nowych ulic na Zaciszu

W ramach inwestycji drogowych, zaplanowanych przez Wydział Infrastruktury Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, do końca bieżącego roku na terenie Zacisza - oprócz ulicy Mosiężnej - wybudowane zostaną ulice: Przewoźników, Miedzianogórska, Podobna i Rzeszowska na odcinku od Horodelskiej do Obwodowej.
data zamieszczenia: (21 października 2019 r. )

Święto Edukacji Narodowej na Targówku

Uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej na Targówku odbyła się w piątek, 11 października 2019 r. w Teatrze RAMPA. Na spotkanie przybyli nauczyciele i dyrektorzy placówek oświatowych z Targówka.
data zamieszczenia: (18 października 2019 r. )

Remont Tarnogórskiej

18 października rozpoczął się kolejny etap inwestycji związanej z "Budową ulicy Bez nazwy na odcinku ul. Tarnogórska – PKP Zacisze Wilno oraz ulicy Tarnogórskiej na odcinku ul. Krzesiwa – ul. Bez nazwy, na wysokości stacji PKP Zacisze Wilno w Warszawie".
data zamieszczenia: (18 października 2019 r. )

Spotkanie specjalistów z Europy w Centrum Kultury i Aktywności

W ramach międzynarodowego projektu "Open heritage" 15 października 2019 r. w godz. 14.00 – 17.00 w CKiA w Dzielnicy Targówek odbył się warsztat pt. "Targówek Fabryczny: Czekając na zmiany".
data zamieszczenia: (18 października 2019 r. )

Seniorze nie daj się grypie!

Szczepienia przeciwko grypie dla seniorów 65+ trwają. Warszawa od lat zachęca do tego rodzaju profilaktyki, która może uchronić przez różnymi powikłaniami.
data zamieszczenia: (18 października 2019 r. )

Turniej Piłki Nożnej "Targówek 2019" im. Ryszarda Białobrzeskiego

Zapraszamy mieszkańców do udziału w Turnieju Piłki Nożnej "Targówek 2019" im. Ryszarda Białobrzeskiego, współorganizowanego przez Urząd Dzielnicy Targówek, Spółdzielnię Mieszkaniową „Bródno” oraz Robotniczą Spółdzielnię Mieszkaniową "Praga".
data zamieszczenia: (18 października 2019 r. )

Wsparcie opiekunów osób z niepełnosprawnościami

Stała opieka nad dzieckiem lub osobą dorosłą, które są niezdolne do samodzielnej egzystencji jest zadaniem heroicznym. Rodzice lub opiekunowie muszą mieć możliwość odpoczynku od obowiązków i całodobowej gotowości albo po prostu potrzebują czasu na załatwienie różnych spraw.
data zamieszczenia: (18 października 2019 r. )

Metro wozi miliony

W ciągu miesiąca od otwarcia nowych stacji na Pradze-Północ i Targówku drugą linią metra przejechało ponad 4 mln pasażerów. To blisko milion więcej niż rok wcześniej, gdy podziemna kolej jeździła tylko do Dworca Wileńskiego.
data zamieszczenia: (16 października 2019 r. )

Prace na Zaciszu

Na Zaciszu ruszają prace przy budowie dojazdu do przystanku kolejowego PKP Warszawa Zacisze-Wilno. Z tego powodu od piątku, 18 października, zamknięta dla ruchu będzie ul. Tarnogórska w rejonie skrzyżowania z ul. Krzesiwa
data zamieszczenia: (16 października 2019 r. )

81. warsztaty literackie

Oddział Warszawski Stowarzyszenia Pisarzy Polskich w ramach Warszawskiej Szkoły Pisania zaprasza wszystkich poetów, prozaików, dramatopisarzy, którzy zaczynają swoją przygodę z literaturą, a przede wszystkim członków Stajni Literackiej SPP na 81. warsztaty literackie w Domu Literatury, przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89 (wejście obok schodów ruchomych, I piętro, sala konferencyjna), które odbędą się we wtorek, 22 października 2019, o godz. 16.00.
data zamieszczenia: (15 października 2019 r. )
| 1 | 2 | 3 |
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115