Strona główna
Dzisiaj jest: 5 kwietnia 2020
Imieniny: Ireny, Wincentego
1 i 2 grudnia 2007 r. odbyły się pierwsze z trzech zaplanowanych tej zimy - halowe zawody piłki nożnej w ramach VIII Zimowego Turnieju, które toczą się o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Całą sobotę i niedzielę hala przy ul. Ossowskiego tętniła życiem.

Zawody rozgrywali Żacy z rocznika 1996, którzy zaimponowali swoimi umiejętnościami piłkarskimi i zaangażowaniem w grę. Zwycięzcy rywalizacji otrzymali nagrody, które wręczał Burmistrz Dzielnicy Targówek - Grzegorz Zawistowski. Imprezę zaszczycili swoją obecnością m. in. Jerzy Engel z Rady Trenerów PZPN oraz Zdzisław Łazarczyk – Prezes MZPN.

26 stycznia 2008 r. w hali OSiR Targówek odbył się halowy turniej juniorów w piłce nożnej. W zawodach brało udział 14 zespołów składających się głównie z chłopców urodzonych w 1995 r. i młodszych. Zwycięzcą turnieju został Junior Radom. Reprezentanci GKP Targówek zajęli szóste miejsce. Zwycięzcy turnieju otrzymali nagrody, które wręczali: Grzegorz Zawistowski - Burmistrz Dzielnicy Targówek, prezesi klubów - Zbigniew Bucoń i Roman Soroczyński oraz Urszula Wójcicka - naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Targówek.
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115