Strona główna
Dzisiaj jest: 23 sierpnia 2019
Imieniny: Róży, Filipa
Pliki do pobrania:
Zobacz także:
Urząd Dzielnicy Targówek laureatem prestiżowego konkursu (23 maja 2019)
23 maja br. w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca konkurs „Gmina na 5!”. Celem konferencji było ogłoszenie wyników corocznych badań prowadzonych przez Instytut Przedsiębiorstwa SGH oraz uhonorowanie zwycięzców.
Zadaniem naukowców prowadzących badania w podczas konkursu było wyłonienie jednostek samorządowych, posiadających najlepsze standardy obsługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dużą uwagę zwracano również upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie dostępu do informacji publicznej dla inwestorów z wykorzystaniem tzw. nowych mediów.
Kapituła konkursu „Gmina na 5” podczas oceny samorządów zwracała szczególną uwagę na łatwość dostępu do informacji w internecie. W bieżącym roku Targówek trzeci raz z rzędu został wyróżniony prestiżowym tytułem przyznawanym przez SGH. Dodatkowo jako trzykrotny laureat, nasza dzielnica otrzymała w tegorocznej 10. edycji tytuł „Złota Gmina na 5!”. W badaniu przygotowanym przez SGH, brało udział 650 jednostek samorządowych, czyli ¼ gmin w kraju. Tytułem „Złota Gmina na 5!” wyróżniono jedynie dziesięć gmin w Polsce.
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115