Strona główna
Dzisiaj jest: 4 lipca 2020
Imieniny: Malwiny, Teodora
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
I edycja konkursu "Moja ulubiona dyscyplina sportu" (2008)
W piątek 28 marca 2008 r. w Sali Konferencyjnej Ratusza na Targówku odbyło się uroczyste podsumowanie I edycji konkursu plastycznego pt. "Moja ulubiona dyscyplina sportu". Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali upominki oraz okolicznościowe dyplomy.

Nagrody dla dzieci w kategorii wiekowej 7-9 lat:
  1. miejsce:
    • Maksymilian Nowatniak (8 lat)
    • Gabriela Makulec (7 lat)
    • Kasia Makarewicz (9 lat)

  2. miejsce:
    • Julia Gapys (7 lat)
    • Anna Więckewska (7 lat)
    • Ewelina Zembrzycka (7 lat)
    • Ela Matulka (9 lat)

  3. miejsce:
    • Ola Skoniecka (8 lat)
    • Jakub Araka (9 lat)
    • Ula Jabłońska (8 lat)
    • Patryk Nowicki (9 lat)
Wyróżnienia:
  • Partycja Gawrysiak (7 lat)
  • Maja Nycz (7 lat)
  • Zuzia Wąsowska (8 lat)
  • Natalia Górnicka (8 lat)
  • Krystian Wilczyński (9 lat)
  • Mateusz Les (9 lat)
  • Natalia Dąbrowska (9 lat)

Dodatkowa nagroda wyróżniona jako najzabawniejsza praca dla: Jaś Sabala (9 lat).

Nagrody dla młodzieży w kategorii wiekowej 16-18 lat:
  1. miejsce: Izabela Gajc (17 lat) i Paulina Prusinowska (18 lat)
  2. miejsce: Angelika Dobrowolska (16 lat) i Darek Świderski (18 lat)
  3. miejsce: Paweł Skibniewski (17 lat)
Nagrody dla dzieci w kategorii wiekowej 10-12 lat
  1. miejsce:
    • Ula Grabowska (10 lat)
    • Laura Gutowska (10 lat)
    • Paulina Grabowska (12 lat)

  2. miejsce:
    • Ola Warchoł (12 lat)
    • Kinga Możdżyńska (11 lat)
    • Michał Zaród (12 lat)
    • Aleksandra Sandakow (11 lat)
    • Karol Świeboda (11 lat)
    • Adam Ciesielski (10 lat)

  3. miejsce:
    • Natalia Kłocińska (12 lat)
    • Igor Zawisza (12 lat)
    • Zuzanna Pluta (10 lat)
    • Kinga Kopińska (10 lat)
    • Maria Głowienka (10 lat)
Wyróżnienia:
  • Daria Rosiewicz (12 lat)
  • Aleksandra Golus (11 lat)
  • Irena Czarnogórska (10 lat)
  • Paweł Portasiewicz (11 lat)

Nagrody dla dzieci w kategorii wiekowej 13-15 lat:
  1. miejsce:
    • Ewelina Borzęcka (14 lat)
    • Joanna Jankowska (15 lat)
    • Paulina Królak (14 lat)
    • Iwona Lato (15 lat)

  2. miejsce:
    • Monika Kęska (15 lat)
    • Jan Szulc (14 lat)
    • Anna Chmielewska (14 lat)

  3. miejsce:
    • Karolina Gręda (14 lat)
    • Monika Kostrzewa (15 lat)
Wyróżnienie: Ewa Kubiatowska (13 lat)
| 1 | 2 |
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115