
Imieniny: Reginy, Marka, Melchiora
Festiwal Rock Kolekcja T'09Rock-Kolekcja T'09 , która odbyła się 20 IX 2009 r. na terenie pola PGR Bródno zgromadziła ponad 5 tys. osób. Licznie przybyli goście mogli bawić się przy znakomitej pogodzie już od godziny 15.
Na początku atmosferę rozgrzewały zespoły Benzyna i Cool Kids of Heath.
Wieczorem przed występem Hurtu na przyległych uliczkach nie można było się przecisnąć w kierunku sceny z powodu tłumu chętnych zmierzających na koncert.
Występ gwiazdy wieczoru zespołu Strachy na Lachy zapowiedział Burmistrz Grzegorz Zawistowski w towarzystwie znanego prezentera muzycznego MAKAKA.
W trakcie zabawy chętni brali udział w loterii sponsorowanej przez firmę Procter & Gamble. Każdy los wygrywał.
Już po raz trzeci zagraliśmy w ramach kolekcji. Za rok kolejna odsłona naszego festiwalu. Kogo będziemy gościć? - na razie to niespodzianka.
 wyniki ankiety (przeprowadzonej podczas festynu) 372.85 KB

- Odwiedź Chopina w Warszawie
- Aktualności kulturalne
- Komunikaty i ogłoszenia
- Otwarte konkursy ofert
- Kalendarz zapowiedzi
- Repertuar kina "Świt"
- Repertuar Teatru Rampa
- Kino Filmów Szkolnych "Świt"
- Stowarzyszenia i organizacje kulturalne
- Kino
- Galerie
- Biblioteki i czytelnie
- Multikino "Silver Screen"
- Oddział Bródno Towarzystwa Przyjaciół Warszawy
- Imprezy cykliczne
- Dom Kultury "Zacisze"
- Dom Kultury "Świt"












































