Strona główna
Dzisiaj jest: 25 czerwca 2021
Imieniny: Doroty, Łucji, Wilhelma
44. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka - eliminacje dzielnicowe (14 kwietnia 2021)

Dom Kultury Zacisze (ul. Blokowa 1) zaprasza na eliminacje dzielnicowe do 44. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 kwietnia 2021 r.

Formularz zgłoszeniowy

ELIMINACJE DZIELNICOWE ONLINE: 21 i 22 kwietnia 2021

W związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną podjęliśmy decyzję, aby eliminacje dzielnicowe 44.Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka przeprowadzić w formie przeglądu materiałów filmowych. Zgodnie z Regulaminem prosimy osoby zakwalifikowane do etapu dzielnicowego o przygotowanie nagrań z występu. Wytyczne, które mogą pomóc w nagraniu znajdują się w załączniku nr 2 do Regulaminu. Najważniejsza jest postawa, odpowiedni ubiór, światło i dźwięk.

WAŻNE: Nagrania z występu uczestnika należy wysłać na adres email: . Do nagrania należy dołączyć metryczkę: imię i nazwisko uczestnika, klasa, szkoła, imię i nazwisko autora i tytuł wiersza, opiekun prowadzący.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w eliminacjach dzielnicowych do 44. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Eliminacje odbędą się online 21 i 22 kwietnia 2021 roku. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną do 16 kwietnia 2021.

Prosimy, aby uczestnicy zgłaszani do eliminacji dzielnicowych byli po wstępnych eliminacjach szkolnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Koordynator: Magdalena Soszyńska

Szczegółowe informacje:  https://zacisze.waw.pl/pl/warszawska-syrenka-2021

Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115