Strona główna
Dzisiaj jest: 24 stycznia 2022
Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Aktualności - główny zbiór
ZTM przypomina o wymianie kart ucznia (29 czerwca 2021)
Szanowni Mieszkańcy, zachęcamy Was do składania wniosków o wyrobienie Karty Ucznia dla Waszych dzieci, które we wrześniu rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Możecie również przedłużyć ważność kart dla dzieci z klas 4 - 7. Karta umożliwi bezpłatne korzystanie z Warszawskiego Transportu Publicznego w obydwu strefach biletowych oraz - w ramach oferty „Wspólny bilet ZTM-KM-WKD” - pociągami Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Wniosek o wydanie Karty Ucznia lub o przedłużenie jej ważności można złożyć on-line. Ze szkoły, do której uczęszcza lub będzie uczęszczało Państwa dziecko, otrzymacie link do strony internetowej, na której należy wypełnić wniosek - formularz. Do wyboru są dwa dokumenty - o wydanie karty dla pierwszoklasisty lub przedłużenie jej ważności dla ucznia klasy 4-7.

Do złożenia wniosku potrzebne jest aktualne legitymacyjne zdjęcie dziecka wykonane w orientacji pionowej na jednolitym, jasnym tle. Fotografia powinna być w formacie JPG lub PNG, w minimalnej rozdzielczości 200x259 pikseli, a wielkość pliku nie może przekraczać 2 MB. W przypadku przedłużania ważności karty, należy także przygotować numer obecnej Karty Ucznia. Po wypełnieniu i wystaniu wniosku, e-mailem przychodzi potwierdzenie złożenia dokumentu. Gotowa karta zostanie dostarczona do szkoły, a placówka zawiadomi o możliwości jej odbioru.

- Więcej informacji:
w szkołach;
http://edukacja.warszawa.pl/aktualnosci/23155-bezplatne-podroze-z-karta-ucznia
- Szczegółowe informacje o Karcie Ucznia:
https://www.wtp.waw.pl/
https://www.ztm.waw.pl/
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115