Strona główna
Dzisiaj jest: 21 stycznia 2022
Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Coffeeheaven
ul. Głębocka 15, Warszawa
www: http://www.coffeeheaven.pl
6 października 2010 r. w warszawskim Centrum Handlowym Targówek została otwarta kolejna kawiarnia coffeeheaven. Nowo otwarta kawiarnia będzie 65 z kolei lokalem sieci w Polsce, a zarazem 35 w Warszawie.
Dzięki otwarciu nowej kawiarni w Centrum Handlowym Targówek prawobrzeżna Warszawa zyskała drugi obok funkcjonującego już w galerii Promenada lokal coffeeheaven. Ta najstarsza i największa w Polsce marka kawiarni jest obecna w Warszawie już od 10 lat i to właśnie w stolicy znajduje się najwięcej lokali coffeeheaven w całym kraju.
„Zawsze bardzo starannie wybieramy lokalizacje naszych kawiarni, ponieważ zależy nam na zachowaniu najwyższych standardów w procesie ich funkcjonowania, dlatego też nie udzielamy licencji ani franczyzy - mówi Paweł Wasiljew, Dyrektor Zarządzający coffeeheaven. Prężnie rozwijająca się, zmieniająca się z roku na rok, dzielnica Targówek jest znakomitym miejscem dla nowej kawiarni coffeeheaven. Dostrzegamy jej ogromny potencjał rozwojowy, który przyciąga kolejne inwestycje oraz nowych mieszkańców. Mam nadzieję, że nowa kawiarnia zyska dużą popularność wśród mieszkańców tej pełnej zieleni, nowoczesnej dzielnicy, i że będą oni często wybierać ją na spotkanie towarzyskie czy biznesowy lunch. Wierzę, że dogodna lokalizacja zachęci też wielu warszawiaków, którzy pracują w pobliżu Centrum Handlowego Targówek lub robią tam zakupy, do wpadania na ich ulubioną kawę - dodaje Paweł Wasiljew”.

Nowy lokal ma powierzchnię 60m². „Już od wejścia gości przywita nasz profesjonalnie przygotowany zespół baristów, który dogłębnie poznał tajniki parzenia idealnego espresso – mówi Paweł Wasiljew.
Nasi bariści to osoby z prawdziwą pasją, które przed rozpoczęciem pracy w naszych kawiarniach przechodzą wszechstronne szkolenia, a znając gusta klientów potrafią też doradzić im wybór określonego napoju. Pasję i poziom naszych baristów potwierdzają również najwyższe osiągnięcia na arenie kawowej, z których najnowsze to zdobycie tytułu mistrzowskiego podczas odbywającej się w Poznaniu Olimpiady Kawowej – dodaje Paweł Wasiljew.”
W nowo otwartej kawiarni coffeeheaven czeka na klientów nie tylko szeroki wybór napojów kawowych ale również kanapek, przekąsek oraz deserów. Wszystkie smakołyki są przygotowywane wg własnych receptur coffeeheaven odzwierciedlających najnowsze światowe trendy.

Centrum Handlowe Targówek, w którym znajduje się nowa kawiarnia coffeeheaven, jest największym centrum handlowo-rozrywkowym prawobrzeżnej Warszawy, usytuowanym w dogodnej lokalizacji przy ruchliwej trasie Toruńskiej. W pasażu o stylowej architekturze znajduje się ponad 140 sklepów polskich i światowych marek, liczne lokale gastronomiczne oraz Multikino.

Coffeeheaven – pierwsza kawiarnia coffeeheaven powstała w gdyńskim Centrum Gemini w 2000 r. W ciągu 10 lat marka zdobyła pozycję lidera na polskim rynku – pod szyldem coffeeheaven funkcjonuje obecnie 65 placówek zlokalizowanych głównie w centrach handlowych w największych miastach Polski. Firma rozwija się dynamicznie również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. w Czechach, Bułgarii, na Łotwie i Węgrzech.
Dla klientów coffeeheaven stała się synonimem najwyższej jakości produktów i profesjonalnej obsługi. Zdobyła m.in. nagrodę TOP Employer 2010, a w oczach swoich partnerów biznesowych uchodzi za nowoczesną firmę na światowym poziomie.

coffeeheaven wprowadza także wiele pionierskich rozwiązań, m.in. wspiera politykę awansów pracowników poprzez efektywny system szkoleń i nieustanny rozwój organizacji, podejmuje działania na rzecz pomocy dzieciom (finansowanie działań podejmowanych przez Fundację na rzecz Odpowiedzialności Społecznej Przedsiębiorstw) oraz dla dobra środowiska (projekty proekologiczne: sadzenie lasu, uzyskanie dla mieszanki kawy certyfikatu Rainforest Alliance). Poprzez wszystkie te działania coffeeheaven wyznacza standardy jakości w branży gastronomicznej.

Wszechnica Edukacyjna Targówek
Urząd Dzielnicy
Park Rzeźby
Budżet partycypacyjny
Jeden numer tysiąc spraw - 19115